Drukuj
Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 
Kategoria: Uncategorised
Utworzono: wtorek, 07, czerwiec 2016 Poprawiono: sobota, 12, październik 2019 Opublikowano Super User

 Nabożeństwa Różańcowe

w tym tygodniu:

poniedziałek, wtorek, środa, czwartek g.17.30

piątek łącznie ze Mszą św. szkolną g.16.00

w sobotę po rannej Mszy św. g.9.00

niedziela Apel Jasnogórski g.21.00 

objazd chorych - 15.X.2019 r. g.8.00


 

 

Msze św. pogrzebowe za śp. Mariana Bzika

 

06.11.2019 r. g.18.00 - Od Żywego Różańca

 

30.11.2019 r. g.18.00 - Od syna Krzysztofa z żoną i Teściową, syna Ryszarda z żoną i córką Agnieszką, córki Danuty z mężem i synem Mateuszem,

 

01.01.2020 r. g.11.00 - O wnuka Adam z rodziną, wnuczki Katarzyny z rodziną, wnuka Łukasza z rodziną, wnuka Rafała z rodziną, bratowej Władysławy z córką, chrześniaka Andrzeja z rodziną, chrześniaczki Małgosi z rodziną, szwagierki Zofii Torby, bratanicy Marii Szych z rodziną, Renaty Bizan z rodziną, rodziny Kuchtów, Martyny Pawelec z rodziną, Piotra Kuchty z rodziną, Szymona Kuchty z rodziną, rodziny Kupijajów, rodziny Tomalów,

 

06.02.2020 r. g.18.00 - Od Haliny Zembskiej, Ireny i Andrzeja Krzywdów, Franciszka Fuchsa, Kazimierza Krawczyka, Edmunda, Doroty Radziszewskich, Zenobii Sztukowskiej z rodziną, Wacława i Joanny Kieremkamptów, rodziny Lewandowskich, Barbary Rossy z rodziną, Jerzego Niziołka, Zygmunta Magdańskiego z rodziną, Haliny Ratajczak z Urszylą, Mateuszem i rodziny Niezgódków z teściami, rodziny Kozłowskich, Aleksandry Rasiak i Krzysztofa Rasiaka z rodziną, Janiny Jarych, Beaty Pichet z rodziną, Haliny Talagi, Mirosławy Wczesnej, Anny Skotnickiej, Zdzisławy, Czesława Grzeszczyków, Marii, Teofila Juszczaków, Leokadii Krupy, Sławka Kurka z rodziną, Kazimierza Barona, Anny i Stanisława Krakowskich, Emili i Bogdana Ratajczaków

 

04.03.2020 r. g.18.00 - Od Anny Włódarczyk z rodziną, Iwony i Włodzimierza Kogutów z rodziną, chrześniaka Sławomira Niziołka z żoną, Natalii i Bartłomieja Szubertów, Mateusza Niziołka z rodziną, Kamili i Marcina Brzostowskich, Jolanty Niziołek, Jana Śliwki, Justyny i Mariusza Śliwków z córkami, Donaty i Macieja Mrozów z córką

 

02.04.2020 r. g.18.00 - Od rodziny Stojeckich i Kociów, Przemka Stasiaka z rodziną, Doroty Wnuk z rodziną, Zofii Wnuk z rodziną, Darka Wnuka z rodziną, Szymona Wnuka z rodziną, Dymały, Stasiaka, rodziny Zimniaków, Joanny i Krzysztofa z dziećmi, rodziny Tomalów, Lucjana i Wiesławy Tomalaków, Janiny Stasiak z Wnukami, Ireny Belli, rodziny Bllów i Woźniaków, rodziny Pieczyńskich i Zanderów, Aleksandra Matuszkiewicza z rodziną, Adama Mikołajczyka z rodziną, rodziny Jagodzińskich, Anny i Krzysztofa z Topoli W., Henryka Binka z rodziną,

 

07.05.2020 r. g.18.00 - Od sąsiadów: Marii, Stanisława Robotnikowskich, Aleksandry, Stanisława Mensfeldów, Renaty, Marka Wczesnych z rodziną, Izabeli, Mariusza Robotnikowskich z rodziną, Tomasza Mensfelda z rodzina, Wiolety Pawłowskiej z rodziną, Magdaleny Mądrej z mężem, rodziny Trawińskich, Władysława Wnuka, Haliny i Antoniego wnuków, , Pawła z Anią i Krystyny Walczaków, rodziny Jurgów, rodziny Grobelnych i Grażyny Bilawskiej, rodziny Warchulskich, rodziny Kurzawów i Olejniczaków, Grażyny Strasburger i Kingi Maleszki, Grajeszowej z synem, Bogdana Zielińskiego z rodziną, Antoniego, Elżbiety Nędzyńskich,

 

02.06.2020 r. g. 18.00 - od Roberta Wnuka – sołtysa, OSP Przygodzice, kolegów z OSP w Dębnicy, koleżanek i kolegów córki Danuty z Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego

 


  

 

Msza św. pogrzebowe za śp. Rogera Magdańskiego

 

23.02.2019 r.  g.18.00 – od ojca, brata Lucjana, brata Huberta i siostry Karoliny z rodziną

 

03.01.2020 r. g.18.00 – o wuja Zygmunta i cioci Lidki, kuzyna Marcina, kuzyna Leszka, kuzynki Katarzyny z rodzinami, Ireny i Józefa Kokotów, Marioli, Jana Stasińskich, Michała, Elżbiety Stasińskich, rodziny Zadrożnych, Natalii Magdańskiej z dziećmi, 

 

15.02.2020 r. g.8.30 – od wuja Czesława i cioci Kazimiery Bryjów, kuzynek Katarzyny Belli i Izabeli Gruszki, rodziny Bryjów, ciotki Marioli z synem i córką z rodzinami, Kazimierza, Marioli Grzegorowskich, rodziny Kędziów, Fabisiów, Barcickich, Ewy Błoch, Krystyny Jezierskiej z rodzinami,

 

20.03.2020 r. g.16.00 – od rodziny Bąków, rodziny Wróblów i Szubertów, Oli z córkami, rodziny Perzów, Ireny Bryji, Marzeny Młynek, Przemysława Grzegorczyka z rodziną, Kingi Glapiak z rodziną, Szymona Grzegorczyka, Beaty, Dionizego Śniatałów z rodziną, koleżanki Anity, Marka Łakomego, rodziny Rossów, Władysława Rossy z rodziną, Adama Mikołajczaka z rodziną, Anny, Krzysztofa Perzów z rodziną, Majki Sroczyńskiej z Piotrem,

 

17.04.2020 r. g.18.00 – od Marii, Ferdynanda Magdańskich, Grzegorza, Magdaleny, Bernarda i Macieja z rodzinami

 

19.05.2020 r. g.18.00 – Od Marii Dembskiej z rodziną, Kazimierza Barona z rodziną, rodziny Marczyków, Anny, Stanislawa Krakowskich, rodziny Stachów, Zenona Krysiaka z rodziną, rodziny Krupów, Ewy, Tadeusza Mazurkiewiczów, Leokadii Krupy, Sebastiana Sieronia z rodziną, Bogusława Barana z rodziną i kolegi Macieja z rodziną

 

20.06.2020 r. g.8.30 – Od sąsiadów: Grobelnych, Bilawskich, Olejniczaków, Robotnikowskich, Mensfeldów, Wczesnych, Trawińskich, Sołtysiaków, Kurzawów, Mikołajczyków, Janiaków, , od pracowników sklepu Delikatesy, firmy MEGA-BUD

 

11.07.2020 r. g.8.30 - od chrzestnej, kuzynki Moniki z rodziną, kuzyna Łukasza z rodziną,

 

08.08.2020 r. g.8.30 - od chrzestnego z rodziną

 

 


 

 

 

 


 

 

Intencja Żywego Różańca

 na październik 2019 r. 

 o  katolickość i moralność naszego narodu

 

Odwiedziny

478437
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Razem
5
198
809
3219
478437

Aktualny Czas: 2019-10-18 01:17:48
Visitors Counter
Pogoda Przygodzice z serwisu